OCHRONA PRZED WSZAWICĄ

Prevent Plus czyli Ochrona

Pipi® Nitolic® prevent plus to pierwszy na rynku preparat chroniący przed zarażeniem wszawicą i przed jej rozprzestrzenianiem się. Specjalnie opracowana formuła bazująca na naturalnych składnikach pozwala wytworzyć swoisty ochronny parasol nad głową Twojego dziecka. Lekka mgiełka, która nie skleja ani nie obciąża włosów, nie pozwala wszom zagnieździć się na skórze głowy, a precyzyjny dobór komponentów będzie trzymał pasożyty w bezpiecznej odległości.

DOSTĘPNE POJEMNOŚCI:

Lepiej zapobiegać niż leczyć

Pipi® Nitolic® prevent plus przeznaczony jest do codziennego stosowania. Warto po niego sięgnąć szczególnie wtedy, gdy w otoczeniu Twojego dziecka rozpoznano wszawicę. Przydaje się także w momencie, gdy Twoja pociecha zmienia środowisko i pozostaje w bliskim kontakcie z nowymi koleżankami i kolegami - na obozach, koloniach, szkolnych wyjazdach.

ZALECANY DO CODZIENNEGO STOSOWANIA:

Bezpieczny z natury

Formuła Pipi® Nitolic® prevent plus oparta jest na naturalnych składnikach. Kompozycja olejków eterycznych i wyciągu z ziół czyni go niezwykle delikatnym i bezpiecznym dla wrażliwej skóry głowy i dla włosów. Pipi® Nitolic® prevent plus ma świeży, miętowy

dowiedz się więcej